Trinidad a Tobago

Další články

TRINIDAD ANI POTŘETÍ GÓL NEDAL

Fotbalisté Trinidadu a Tobaga nenavázali na dobré výkony z prvních dvou zápasů a s Paraguají zaslouženě prohráli 0:2. V prvním poločase si dal vlastní gól Sancho, nesmělé pokusy o vyrovnání pak v závěru utnul druhým gólem Cuevas.

PREVIEW: PARAGUAY - TRINIDAD A TOBAGO

Kdo by to před začátkem mistrovství čekal, že největší outsider, Trinidad a Tobago, bude v posledním kole hrát o postup. Pokud dnes fotbalisté z Karibiku porazí Paraguay a vyplní se jejich přání, aby Anglie přehrála Švédsko, mohli by se radovat!

ANGLIE - TRINIDAD A TOBAGO: OHLASY

Trinidad a Tobago, papírově největší outsider MS, držel proti favoritům ze Švédska a Anglie přes 170 minut čisté konto. Až pak Angličané hráz prolomili a zajistili si postup. "Vítězství jsme si zasloužili," říká kouč Albionu Sven-Göran Eriksson.

TVRZ TRINIDADU PADLA, ANGLIE JDE DÁL

Mužstvo Trinidadu a Tobaga sehrálo další vydařený zápas, tentokrát však na rozdíl od utkání se Švédskem nedokázalo zkrotit ofenzivní sílu soupeře a až v samém závěru ztratilo remízový zápas s Anglií. Fotbalisté Albionu si tak sice zajistili postup do osmifinále, jejich výkony z úvodních dvou zápasů mají ale velmi daleko k herní pohodě.

PREVIEW: ANGLIE - TRINIDAD A TOBAGO

Fotbalisté Trinidadu a Tobaga dosáhli velkého úspěchu, když ve svém úvodním vystoupení na šampionátu remizovali se Švédskem. Podaří se jim totéž i dnes proti Anglii? Budou to mít ještě těžší, ale mohou se opět spolehnout na hrdinu z prvního utkání Shaku Hislopa.

TRINIDAD A TOBAGO - ŠVÉDSKO: OHLASY

Utkání s pořadovým číslem čtyři přineslo první velké překvapení, Trinidad a Tobago, asi největší outsider turnaje, vyválčil bod se Švédskam. A kouč je na své svěřence opravdu pyšný. Švédové na druhé straně nechápou, jaktože jeho nedali gól a vyzdvihli výkon Shaky Hislopa.

TRINIDAD ŠOKOVAL REMÍZOU SE ŠVÉDSKEM

Velké překvapení se zrodilo v Dortmundu, kde dokázal fotbalový trpaslík z Trinidadu a Tobaga uhrát bezbrankovou remízu se silným mužstvem Švédska. Ačkoliv Švédsko mělo po celý zápas převahu a téměř celý druhý poločas hrálo proti deseti, nedokázal jeden z nejproduktivnějších celků evropské kvalifikace vstřelit rozhodující branku.

PREVIEW: TRINIDAD A TOBAGO - ŠVÉDSKO

Jasná výhra a tři body pro Švédsko – to je předpokládaný výsledek zápasu Trinidadu a Tobaga, outsidera skupiny B, s nebezpečným výběrem "Tre kronor". Hraje se od osmnácti hodin v Dortmundu.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.