Janov CFC Itálie - Janov CFC - Zprávy

AC Milán pozdním gólem poskočil do čela. Nedohrál ani jeden z brankářů, chytat musel Giroud

Janov po domácích bodových ziscích proti Neapoli a římskému AS sahal na svém hřišti po dalším překvapení, nakonec však v osmém kole Serie A prohrál s AC Milán 0:1. Grifone drželi s tempem hostů prakticky po celé utkání krok a když už v defenzivě zaváhali, podržel je jistě chytající Josep Martínez. To ale přestalo platit v 87. minutě, kdy se trefil Christian Pulisic. V dlouhém nastavení pak rozhodčí vytáhl hned dvě červené karty, obě přitom pro gólmany. Brankářské rukavice musel v barvách Rossoneri natáhnout útočník Olivier Giroud, navzdory tomu ale hosté udrželi vedení a díky předchozímu zaváhání Interu poskočili na první příčku tabulky.

Janov už doma překvapil, dokáže to i s AC Milán?

O velké překvapení se v 6. kole postaral FC Janov, když doma přehrál AS Řím 4:1. I tentokrát zavítá na Stadio Luigi Ferraris velký favorit, nováček by každopádně chtěl výkon zopakovat. Rossoneri však začali dobře a s Interem se přetahují o průběžnou první příčku.

Střelec Janova ze Serie B začal úřadovat i o patro výš. Vítězný punc jeho gólům sebral spoluhráč

Janov remizoval v sedmém kole Serie A na půdě Udinese 2:2. V dresu hostů zářil Albert Gudmundsson, který dva góly vstřelil a o další jej obral VAR. Ani velké ofenzivní představení nejlepšího kanonýra Rossoblu z minulého ročníku druhé nejvyšší soutěže však nováčkovi na tříbodový zisk nestačilo. Domácí totiž pokaždé dokázali odpovědět, přičemž o vyrovnávací trefu se postaral vlastním gólem Alan Matturro.

"Zebry" hostí v neděli odpoledne FC Janov

Na půdu Udinese zavítá v rámci 7. kola nováček z Janova. Pro fanoušky byly před dvěma lety vzájemné souboje spíše utrpením, protože za 180 minut neviděli jediný gól. Především Udinese potřebuje zabrat, protože dosud se v nové sezoně nedočkalo vítězství.

Posila z Argentiny katem Římanů. Janov si po devíti letech vyšlápl na AS

AS Řím pokračoval v nepovedených výkonech i v šestém kole Serie A, když si ze hřiště Janova odvezl porážku 1:4. Na brzkou trefu nováčka ještě Vlci zásluhou hlavičky Bryana Cristanteho odpověděli, na zásah Matea Reteguiho už však zareagovat nedokázali, a sami naopak ještě dvakrát inkasovali. Italský útočník, který do července patřil argentinské Boce Juniors, tedy po zápase proti Laziu rozhodl také střetnutí s druhým velkoklubem z hlavního města. Grifone se tak dočkali prvního domácího vítězství v sezoně, hosté se naopak nadále trápí a v tabulce jim patří až 16. příčka.

Janov chce konečně znovu tři body, s AS se mu ale nedaří

Janovské CFC to myslí s záchranou vážně, alespoň dl představitelů. Ligová realita ale pro mužstvo z přístavního města není tak přívětivá a Grifové se potácejí ve spodní části tabulky dost blízko pádu. Napraví si reputaci proti AS Řím, které na tom taky není zrovna slavně?

Lecce si z vlastního hřiště staví pevnost, proti Janovu rozhodla božská střela Oudina

Fotbalisté Lecce zvítězili v pátém kole Serie A na domácí půdě proti Janovu 1:0. Giallorossi dokázali téměř hodinu trvající početní převahu, když byl po druhé žluté kartě ve 36. minutě vyloučen španělský obránce Aarón Martín, využít až v 83. minutě, kdy se parádní dělovkou prosadil Rémi Oudin. Papriky tak udržely neporazitelnost a stále mohou prohánět špičku italské nejvyšší soutěže, jelikož se posunuly na druhou příčku. Grifone navíc zdolaly po dlouhých 17 letech.

US Lecce se daří, vyzraje i na Janov?

V krasojízdě hodlá pokračovat v páteční předehrávce US Lecce. Jihoitalský celek drží po čtyřech kolech čtvrtou příčku, a navíc se představí doma proti nováčkovi z Janova. Získají D'Aversovi hoši další důležité body? Janov není radno podceňovat, ztratili s ním týmy jako Neapol či Lazio.

Sladký příběh janovského nováčka nevydržel věčně. Neapol v závěru smazala dvougólové manko

Hráči Janova remizovali ve čtvrtém kole Serie A na domácím hřišti s Neapolí 2:2. Výsledek byl však pro příznivce týmu z Ligurie po závěrečném hvizdu lehkým zklamáním, neboť v 56. minutě vedl nováček soutěže o dva góly po trefách Mattii Baniho a Matea Reteguiho. Partenopei se však nevzdali a díky dvojici krásných branek dokázali klání alespoň zremizovat. Zklamáním pro trenéra aktuálního ligového mistra byl ale výkon neviditelného Victora Osimhena, jenž nenavázal na povedený reprezentační duel proti Svatému Tomáši a Princovu ostrovu, v němž nigerijský útočník zaznamenal hattrick.

Janov čeká neoblíbeného soupeře, dorazí Neapol

Sobotní program 4. kola Serie A završí souboj nováčka s posledním mistrem. Janovské CFC se doma na stadionu Marassi popere s Neapolí a bude doufat, že dalšího velikána dokáže porazit. S Neapolí ale bude mít dost práce.

Janovu v nastavení vypadl bod z kapsy. Při turínském hledání se našel cestu k bráně Radonjič

Turín s Davidem Zimou na lavičce prolomil sérii špatných výsledků a v domácím duelu třetího kola Serie A porazil nováčka z Janova 1:0. Od úvodních minut aktivnější "Býky" srážela v cestě za plným bodovým ziskem především nepřesnost v koncovce. Ačkoliv hostující brankář Josep Martínez nemusel takřka po celou dobu utkání čelit žádným výraznějším příležitostem, nakonec přece jen inkasoval. V nastaveném čase druhé půle totiž předvedl krásnou individuální akci Nemanja Radonjić a ranou pod břevno rozhodl.

Turín chce proti Janovu ze sestupového pásma

Po dvou zápasech to v řadách Turína nehýří optimismem, na druhou stranu sezona je teprve na začátku a už proti Janovu může přijít zlepšení. "Býci" přivítají nováčka na svém stadionu a nic jiného, než tři body neberou.

Janovská posádka využila nepohody v hlavním městě. Střelec Retegui si k večeři dal Orly

Lazio prohrálo na Stadio Olimpico ve druhém kole Serie A s nováčkem z Janova 0:1. Špatný závěr klání Římanů v Lecce se promítl i do utkání proti Rossoblu. Fotbalisté z hlavního města od začátku působili ospale, což hlavou potrestal skvěle zorientovaný Mateo Retegui. Celek z rodiště slavného objevitele Kryštofa Kolumba se tak po roční pauze ve druhé lize dočkal prvního vítězství mezi elitou. Svěřenci Maurizia Sarriho si naopak budou muset na premiérový bodový zisk v novém ročníku počkat.

Laziu ani Janovu první zápas nevyšel, kdo se dočká vítězství?

Na Stadio Olimpico v Římě se představí domácí Lazio proti Janovu a bude chtít napravit zaváhání týden starého zápasu v Lecce. Grifoni zase v prvním utkání nestačili na Fiorentinu a jsou rovněž bez bodu.

Fiorentina vzala půdu janovského nováčka útokem, vysokou výhru přinesly letité zkušenosti

Hráči Janova po postupu do Serie A vůbec nezvládli její první kolo, když na vlastním stadionu prohráli s Fiorentinou 1:4. Neuplynula ještě ani úvodní čtvrthodina a domácí již prohrávali o dvě branky. Nejprve se trefil 30letý Cristiano Biraghi a krátce po něm také Giacomo Bonaventura, jenž načal již svou 17. sezonu v italské nejvyšší soutěži. Oba matadoři si pak navíc připsali v dalším průběhu zápasu po jedné asistenci, čímž kromě fanouškovské základny potěšili také absentujícího Antonína Baráka.