01.06.202415:16

Matheus Reis si odpyká trest

Sportingu v zápase domácího Superpoháru proti Portu nepomůže Matheus Reis, jenž si odpyká trest za vyloučení po skončení finále Taça de Portugal se stejným soupeřem. Brazilský obránce navíc zaplatí pokutu ve výši 1530 eur.

abola.pt
09.08.202323:54

Benfica vyhrála domácí Superpohár

Výsledek dnešního Superpoháru v Portugalsku: SL Benfica - FC Porto 2:0 (61. Di María, 68. Musa).

09.08.202322:55

Jurásek debutuje za Benficu

Benfica v Superpoháru po poločase hraje s Portem bez gólu, což bude chtít změnit i za pomoci Davida Juráska. Český reprezentant při debutu za "Orly" vystřídal Mihaila Ristiće.

09.08.202322:36

Poločas: Benfica - Porto 0:0

Poločasový výsledek dnešního Superpoháru v Portugalsku: SL Benfica - FC Porto 0:0.

09.08.202321:14

Jurásek začíná na lavičce

Základní sestavy pro Portugalský superpohár:

Benfica: Vlachodimos - Bah, Otamendi, António Silva, Ristič - Di María, Joao Neves, Kökcü, Aursnes - Joao Mário - Rafa

Porto: Diogo Costa - Pepe Aquino, Pepe, Iván Marcano, Sanusi - Otávio, Eustáquio, Grujič, Galeno - Namaso, Taremi

01.08.202213:13

Porto ztratilo Evanilsona

Evanilson se ocitl na marodce FC Porto. Brazilský útočník vinou zranění hýžďového svalu nedohrál sobotní zápas domácího Superpoháru proti CD Tondela (3:0).

abola.pt
30.07.202223:43

Porto ovládlo domácí Superpohár

Výsledek Portugalského Superpoháru: Porto - Tondela 3:0 (30. a 82. Taremi, 33. Evanilson).

28.06.202219:59

Portugalský Superpohár na konci července

Předposlední červencový den se odehraje Superpohár v Portugalsku. FC Porto jako vítěz ligy i poháru v něm přivítá Tondelu, která je poraženým finalistou Taça de Portugal.

abola.pt
01.08.202118:19

Gonçalves dostal cenu pro hráče zápasu

Pedro Gonçalves byl zvolen nejlepším hráčem včerejšího utkání o portugalský Superpohár, v němž jeho Sporting vyhrál 2:1 nad Bragou. Reprezentační záložník si na své konto připsal vítěznou branku.

abola.pt
01.08.202114:22

Braga ukázala mladíčka Fernandese

Roger Fernandes se stal v dresu Bragy včera večer nejmladším hráčem, který kdy zasáhl do finále portugalského superpoháru. Bylo mu 15 let a 252 dní. Pokud nastoupí i v ligovém utkání, překoná i rekord Primeira ligy.

transfermarkt.de
31.07.202123:48

Sporting vyhrál superpohár

Portugalský superpohár se stal kořistí Sportingu Lisabon. Ve finále porazil Bragu 2:1. O góly se podělili Cabral a Pedro Goncalves, kteří ještě v prvním poločase otočili skóre po vedoucím zásahu Fransergia.

29.07.202110:38

Superpohár v Portugalsku odřídí Pinheiro

Sezonu v Portugalsku už zahájil Ligový pohár, o víkendu se pak hraje Superpohár a na trávníku u toho bude i rozhodčí João Pinheiro. O trofej si to rozdají Sporting s Bragou, hrát se bude v sobotu od 21:45.

abola.pt
27.12.202020:18

Mbemba chyběl na tréninku Porta

Portu na dnešním tréninku chyběl Charles Mbemba. Reprezentant DR Kongo stále nevyléčil zdravotní potíže, které si přivodil ve středečním utkání Super Taça s Benficou (2:0).

abola.pt
24.12.202008:35

Mbemba musel střídat se zraněním

Porto včera vyhrálo Super Taça s Benficou (2:0), přišlo však o Charlese Mbembu. Obránce z DR Kongo musel ve druhém dějství střídat ze zdravotních důvodů.

abola.pt
23.12.202023:48

Portugalský Superpohár vyhrálo Porto

Výsledek portugalského Super Taça: Porto - Benfica 2:0 (25. z penalty Sergio Oliveira, 90. Luis Díaz).

21.12.202017:57

Portugalský Superpohár odřídí Hugo Miguel

Do práce půjde ve středu večer Hugo Miguel, rozhodčí byl delegován jako hlavní sudí portugalského Superpoháru, o který budou bojovat FC Porto a Benfica.

abola.pt
21.12.202013:57

Gabriel ve středu neohrozí Porto

Benfica ve středečním utkání Super Taça s Portem bude postrádat Gabriela. Brazilský záložník na tréninku utrpěl nespecifikované zranění, kvůli čemuž vynechal i ligové utkání s Gil Vicente (2:0).

abola.pt
02.07.202012:59

Portugalci zrušili Superpohár

Příští sezona v Portugalsku nezačne Superpohárem, tamní svaz tento duel zrušil. V utkání by proti sobě nastoupily FC Porto a Benfica jakožto nejlepší týmy ligové tabulky a finalisté národního poháru.

lequipe.fr
04.08.201923:42

Benfica vítězem domácího Superpoháru

Výsledek dnešního utkání Portugalského Superpoháru: Benfica - Sporting 5:0 (40. R. Silva, 60. a 75. Pizzi, 64. Grimaldo, 90+1. Chiquinho).

05.08.201812:56

Pereira s cenou pro nejlepšího hráče utkání

Porto včera porazilo Aves 3:1, získalo Superpohár a jedno ocenění navíc si domů odnesl Maxi Pereira - uruguayský obránce dal ve druhém poločase vítěznou branku a i za to byl zvolen nejlepším hráčem utkání.