Olomouc ve středu představila svého nového trenéra Tomáše Janotku a v posilování pokračuje také na hráčské úrovni. Z trhu těch volných si přetáhla do svých řad třicetiletého útočníka Jana Klimenta, který uplynulou sezónu strávil v Plzní, kontrakt je platný na dva roky. Hanácký klub to oznámil na svém webu.

sigmafotbal.cz
30.05.202419:42

Kliment má namířeno do Olomouce

Sigma Olomouc by měla brzy představit posilu do útoku. Podle serveru "infotbal.cz" se hanácký klub dohodl s Janem Klimentem, jemuž vypršela smlouva v Plzni.

infotbal.cz
20.05.202409:48

Plzeň se rozloučí s Klimentem

Jan Kliment po dvou letech opustí Viktorii Plzeň. Třicetiletému útočníkovi, jenž se často potýká se zdravotními problémy, vyprší smlouva a novou nedostane.

infotbal.cz
04.04.202317:29

Kopic a Kliment zůstávají na marodce

Viktoria Plzeň přišla o Tomáše Chorého a nadále trénuje rovněž bez dvojice dalších ofenzivních hráčů Janů Kopice a Klimenta. Prvně jmenovaného trápí svalové zranění, zatímco spoluhráč z útoku má potíže s kotníkem. Využití tohoto dua proti Jablonci zůstává nejisté.

isport.cz
26.10.202212:17

Kliment si na podzim už nezahraje

Pro Jana Klimenta předčasně skončila první polovina sezony - útočník Plzně si minulý týden obnovil svalové zranění, s nímž na podzim už laboroval a na trávníku se znovu objeví až v lednu.

22.10.202221:34

Kliment musel v duelu s Baníkem vystřídat

Plzeňský útočník Jan Kliment zaznamenal vstřelenou branku v sobotním utkání proti Baníku, a to hned ve 20. minutě, nicméně o deset minut později byl stažen z placu. Nikým neatakovaný nakonec zaznamenal pravděpodobně svalové problémy na zadním stehně, které mu ve hře pokračovat nedovolily.

isport.blesk.cz
06.04.202215:49

Slovácko si dělá zálusk na Klimenta

Václava Jurečku, jemuž po sezoně končí smlouva, by mohla ve Slovácku nahradit známá tvář. Uherskohradišťský celek má zájem o návrat Jana Klimenta z Wisły Kraków, vzhledem k platné smlouvě do roku 2024 však není jeho návrat příliš reálný.

isport.cz
02.12.202122:02

Kliment zařídil postup Wisly

Wisla Krakov vyhrála na půdě Widzewu Lodž 3:1 a postoupila do dalšího kola Polského poháru, o což se značnou měrou přičinil Jan Kliment. Český útočník dal v 86. minutě vítěznou branku, v sedmé minutě nastavení pak vše ještě pojistil.

13.08.202122:23

Klimentův gól na body nestačil

Wisla Krakov prohrála 1:2 na půdě Stalu Mielec a její jedinou branku dal ve 47. minutě útočník Jan Kliment, asistencí se na zásahu podílel Matěj Hanousek.

03.12.201720:00

Kliment skóroval za Bröndby

Český útočník Jan Kliment přispěl gólem k vítězství Bröndby Kodaň 3:1 v zápase 18. kola dánské ligy na hřišti Sönderjyske. Celek z hlavního města tak má v čele tabulky náskok čtyř bodů před Midtjyllandem, za který nastupuje obránce Filip Novák. Midtjylland však má k dobru pondělní dohrávku s Odense. Kliment čekal na ligový zásah téměř tři měsíce, naposledy 10. září zařídil remízu 1:1 na hřišti Odense. Jihlavský odchovanec ale dostával šanci v sestavě Bröndby a dnes se odvděčil závěrečným gólem zápasu, který pro něj byl pátým v sezoně.

ČTK
10.09.201719:59

Kliment se opět trefil za Brøndby

Jan Kliment nadále rozšiřuje svou sbírku gólů v dánské Superlize, tentokrát v barvách Brøndby vyrovnával na půdě Odense na konečných 1:1.

27.08.201718:00

Kliment pečetil výhru Brøndby

Jan Kliment si na své konto připsal třetí letošní branku, český útočník v nastavení pečetil výhru svého Brøndby 2:0 nad Horsens.

02.08.201708:42

Kliment v Dánsku hráčem měsíce

Český útočník Jan Kliment vykročil do druhé sezony v barvách kodaňského Brøndby zdárně, když se trefil v obou dosavadních vítězstvích svého týmu, a za své výkony v prvních třech kolech ročníku včera převzal oficiální ocenění pro nejlepšího hráče měsíce července.

ekstabladet.dk
20.07.201719:20

Kliment dostal červenou kartu

V oslabení dohrávají Brøndby dnešní odvetu druhého předkola Evropské ligy na půdě finského celku VPS. Předčasně do kabin musel Jan Kliment, český útočník byl v 51. minutě vyloučen.

16.07.201722:59

Kliment skóroval za Brøndby

Český útočník Jan Kliment načal druhé hostování v Brøndby úspěšně - ihned se gólem na 2:0 podílel na debaklu Midtjyllandu, za který celý zápas odehrál český bek Filip Novák.

07.07.201717:12

Kliment znovu hostuje v Brøndby

Jan Kliment bude i v příští sezoně působit v Brøndby, hostování českého útočníka ze Stuttgartu bylo prodlouženo o další rok.

kicker.de
16.10.201618:57

Kliment dal první gól za Bröndby

Český útočník Jan Kliment zařídil svým prvním gólem v dresu Bröndby Kodaň bod za remízu 1:1 s Nordsjaellandem. V 83. minutě zápasu 13. kola dánské ligy odpověděl na úvodní branku domácího Godswye Donyoha.

Německo - Kicker (nejlepší 1, nejhorší 6):
Theodor Gebre Selassie (Werder) -- 3 -- odehrál celý zápas; Brémy - Wolfsburg 3:2
Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) -- 3,5 -- nastoupil v 53. minutě a dostal ŽK; Hoffenheim - Hertha Berlín 2:1
Vladimír Darida (Hertha) -- 4 -- odehrál 85 minut; Hoffenheim - Hertha 2:1
Jaroslav Drobný (Hamburk) -- 5 -- nastoupil v 54. minutě; Dortmund - Hamburk 3:0

ČTK
03.10.201517:44

Kliment poprvé skóroval za Stuttgart

Český útočník Jan Kliment zaznamenal premiérový gól v Bundeslize. Jeho branka přispěla Stuttgartu k remíze 2:2 na hřišti Hoffenheimu, navzdory které však VfB kleslo na poslední místo tabulky.